slider

O nás


 

Nemček SONES, spol. s r.o. sídli na Bulharskej ul. 2475/44 v Trnave, kde sa nachádza predajňa, servisné dielne a sklad. Firma má celoslovenskú pôsobnosť, disponuje servisnými strediskami v Trnave, Žiline, Banskej Bystrici a Prešove.

 

V predaji vysokozdvižných vozíkov zastupujeme značky HYUNDAI, HC Forklift (Hangcha) a PRAMAC.

 

Samozrejmosťou je výkup a predaj jazdených vysokozdvižných vozíkov značiek HYUNDAI, HC Forklift (Hangcha) a PRAMAC ale aj ostatných značiek vozíkov ako sú Combilift, Doosan, Still, Hyster, Balkancar a iné. Firma Nemček SONES ďalej zabezpečuje výmenu starého vysokozdvižného vozíka za repasovaný alebo nový vozík protiúčtom podľa parametrov určených zákazníkom. Okrem vysokozdvižných motorových vozíkov ponúkame celý rad manipulačnej techniky do skladov, dielní, výrobných hál, ako sú paletizačné nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, ručne vedené vysokozdvižné elektrické vozíky, retraky, vychystávacie vozíky a ťahače.

 

Zabezpečujeme predaj filtrov do automobilov, poľnohospodárskych a zemných strojov, traktorov, vysokozdvižných vozíkov, ale ja do kompresorov, motoriek, lodí, člnov a pre rôzne priemyselné aplikácie. Pre stálych alebo zmluvných odberateľov poskytujeme zaujímavé zvýhodnené ceny a iné benefity.

 

Ponúkame široký sortiment prídavných zariadení (bočné posuvy, uchopovacie zariadenia, otočné jednotky, radlice, lopaty, predĺžené vidly), ktoré Vám podľa Vašich požiadaviek pomôžeme vytipovať a nainštalovať na Váš vysokozdvižný vozík alebo na vozík zakúpený u nás. V rámci komplexnosti sortimentu náhradných dielov Vám môžeme ponúknuť celý rad priemyselných pneumatík a to vzdušnicové (BKT), ako aj superelastické s možnosťou prelisovania (CAMSO), štartovacích a trakčných batérií a rôzny doplnkový sortiment ako sú autožiarovky, autopoistky, lekárničky, majáky, bezpečnostné pásy k vysokozdvižným vozíkom.

 

Technická vybavenosť špecializovanej dielne a výjazdných vozidiel spolu s odbornými vedomosťami a skúsenosťami v oblasti opráv manipulačnej techniky zaručujú možnosť optimálneho riešenia problémov pri diagnostikovaní porúch a ich odstránení.

 

Pri opravách manipulačnej techniky kladieme dôraz na presné určenie možnej poruchy, čím v čo najväčšej miere minimalizujeme cenu jednotlivých opráv. Sme držiteľmi certifikátov, ktoré nás oprávňujú vykonávať technické prehliadky vysokozdvižných vozíkov a opravy pohonu LPG s vystavením protokolu o skúške plynového zariadenia. V rámci strediska servisu vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky okrem iného zaisťujeme opravy (alebo predaj výmenným spôsobom) samostatných agregátov a častí vysokozdvižných vozíkov (motory, prevodovky, hydrodynamické meniče, nápravy,  čerpadlá, hydraulické valce, hydromotory, štartéry, alternátory).